Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek hogy a 2 papagáj...

Mit tegyek hogy a 2 papagáj kosza ne jöjjön ki annyira a kalitkából? Segí. Tsetek kérlek hogy ne kelljen őket elveszítenem többi lent

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta hogy elereszti őket ha nem találok ki valamit hogy ne koszoljanak :( esetleg ha valamivel körbetekerem a kalitkát kevésbé jön ki a madhély és toll? Valami ötlet? :((

2014. márc. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is így van,én általában többször felmosok körülöttük,de sztem jó megoldás ha körbetekered vmivel,esetleg olvass utána
2014. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A kalitkát valami átlátszó vékony műanyaggal tekerd körbe.

A tetejét hagyd szabadon, hogy levegőt kapjon.

2014. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Műanyag átlátszó dosszié, amibe papírokat tesznek, irodában csak "bugyi" a beceneve, remelem jól körülírtam En ezekből vágok megfelelő vastagságú csíkokat es ezt fűzöm alulra a kalitka rácsai köze. Ezen kívül kaját csak alulra teszek nekik max az alsó racsra, es csak újságpapírt teszek alájuk. Furtost sem akasztom fel, mert az is pattog szanaszét. Így is kiszorjak, de nagyon minimálisan.
2014. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kalitka alját betekerheted. Ha a kalit aljába teszed a magokat, úgy sem szemetelnek annyira. Naponta porszívózhatsz körülöttük. Nekem kis kézi seprűm és kis lapátom van, azzal szoktam összetakarítani a kalitka körül naponta többször is. Amúgy ha magas a kalitka alja, az vedlésnél is jó, nem csak a maghéj nem jön ki olyan könnyen, hanem a toll se. Beszerezhetsz te is ilyen kézi takarító eszközöket, pár perc alatt el lehet tüntetni a szemetet, amit szétszórtak.
2014. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Meg egy ötlet eszembe jutott, talán ha te is összesöpörned a koszt, akkor anyukad is örülne es nem válna meg tőlük. De komolyan!
2014. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2014. márc. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!