Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambokat ketrecben lehet...

Galambokat ketrecben lehet tartani? (részletek)

Figyelt kérdés
Szeretnék galambot, ám nem nagy tenyészetet, hanem egyet vagy maximum kettőt. Van olyan kisebb fajta amelyiket tarthatom egy 38x38x51-es kalitkában? Lehet-e galambot egyedül tartani? Van egy sokkal nagyobb, házilag barkácsolt ketrec kinnt ám azt nem tudom bennt tartani, így nem tudok ugyanugy fogalkozni vele/velük. Lehet banális kérdések de semmi hasznosat nem találni interneten.

2014. márc. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények közt én csak a gyémántgalambot javasolnám. Azt télen bent kell tartani, de jó időben lehet kint a nagyobb ketrecben. A galambok nem szeretnek egyedül lenni, ha nem szeretnél fiókákat, akkor csak kiveszed alóluk a tojásokat.
2014. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazán szép kis lények:) Köszönöm a gyors és hasznos választ
2014. márc. 22. 19:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Kacagó gerle benne van?
2014. márc. 22. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miben van benne? Vagy a kérdés, hogy van-e benne? Nem, ez sokkal, sokkal kisebb, még a kacagó gerlénél is. Kb. 15 cm, és nagyon édes hangjuk van.
2014. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Az én hibám. Tehát kacagó gerlének sem elég a hely?
2014. márc. 22. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is ekkora kalitkám van, de nekik kicsi, nem tudnak benne repkedni, összetöri a tollukat.
2014. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 23. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!