Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etethetek könnyen galambot?

Mivel etethetek könnyen galambot?

Figyelt kérdés
Papámnál van egy kis galamb.Már tokosodik,de meghaltak a szülei és nagyom fárasztó megtömködni állandóan.És arra szeretnék utalni a kérdésemmel ,hogy milyen kis házilag készíthető szerkentyűt lehetne neki csinálni amibe ha beletöltjük a penpőjét könnyen ki tudja belőle enni.
2014. márc. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A rizst szereti nyersen és főtten, illetve a kölest, amit a papagáj is kedvel.
2014. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ólom :D a szerkentyűt meg már gondolom tudod :D

egyébként szinte bármi gabonafélét megesznek... a nagyok legalábbis ...

2014. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kis galamb akkor eszik ha valami körül öleli a csőre tövét ilyenkor nyitja ki a csőrét és nyel. ha egy zacskóba töltöd a langyos ételt (hántolt köles főzve főtt tojással mondjuk) aminek kivágod a csücskét, ha ő bedugja a csőrét akkor a zacskó széle körülöleli a csőrét és úgy eszi mint kacsa a nokedlit. van aki szájból eteti. az sem gusztustalan, csak az első alkalommal
2014. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én beáztattam a kanári keveréket, amikor megpuhult, ujjamra vettem és belenyomtam a csőrébe. Két oldalt, óvatosan megnyomod a csőrét, azonnal kinyitja. Ha rázza magát, az a kérő mozdulat, nem tiltakozás az etetés ellen. Csipesszel is lehet etetni. Ha nehezen nyeli le, a nyakát simogasd. Csak finoman, elég törékeny jószágok a fiatal madarak.
2014. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!