Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Legyen szíves adjon valaki...

Legyen szíves adjon valaki egy linket olcsó nimfa papagáj kalitkát keresek?

Figyelt kérdés
nagyon megköszönöm aki válaszol erre

2014. máj. 1. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


[link]


Remélem segítettem. :)

2014. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gas72 ***** válasza:
Nézegettem neten, boltban én is ketrecet, pont nimfának, de a gyártók (véleményem szerint) a minél kisebb ketrecet minél nagyobb haszonnal próbálják eladni. A kedves utolsó, nem kritizálni akarom az általa talált oldalt, de egy 30 cm mélységű kalitkában nem hogy egy nimfa, de egy zebrapinty is elég nehéz életet élne. Ha azt vesszük hogy egy nimfa szárnyfesztávja 20-25 cm egy ilyen kalitka tönkretenné az evezőtollakat. Lejjebb tekerve a nimfának való kalitok pedig nagyon drágák. Szerintem csináltasd meg egy szakemberrel sokkal kedvezőbb árért. Én a saját kalitomat fából készíttettem (remélem nem rágják szét) 15000 ft-ból. 100x60x50-es
2014. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nézegesd a www.zooplus.hu oldalt, sok olcsó kalitka van, ami minőségi és nem is kicsi.

Remélem segítettem :)

2014. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!