Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem baromfi udvarral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne ezzel kapcsolatban! Mennyibe kerülnek a kis csirkék, mivel kell őket etetni, hogyan kell őket nevelni, milyen sűrűn kell az ólat takarítani, mikor kezdenek el tojni, mikor lehet őket levágni, mit mivel lehet együtt tartani, milyen betegségeik lehetnek stb. Tyúk, kakas, liba, kacsa ezeket szeretnénk tartani, de fogalmunk sincs róla, hogy hogy kezdjük el. Vannak ólak meg jó nagy hely ahol lennének, de nekünk még sose voltak ilyen állatok. Városi vagyok most kerültem falura. Elnézést ha rossz helyre írtam ki a kérdést, de nem találtam jobb topicot neki.

Ha tud valaki olyan oldalt ahol ezzel kapcsolatban találok valamit akkor ez az is érdekelne.


2009. dec. 27. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem késő elkezdeni. A negatív kritikákkal ne foglalkozz. Nekem azt lehet mondani, hogy születésem óta vannak baromfijaim, most 25 vagyok, de még mindig nem vágtam el egynek sem a nyakát. Azt a párom csinálja vagy anyám, de onnantól bármit megcsinálok. Letollazom, kibelezem, felpucolom...stb.
2009. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ilyeneket én is meg tudok csinálni mert anyukám megtanított rá, de megölni tuti nem tudnám. Régen mikor nagymamám vágta le a csirkéket akkor is bezavartak a házba mert azt mondták nehezen döglik meg ha olyan végignézi aki sajnálja. :S Jó lenne ha a csirke comb is csak úgy nőne a fán mint az alma csak le kéne szedni és kész. :D
2009. dec. 27. 16:44
 13/13 anonim ***** válasza:
A piacon vett naposcsirkékkel légy óvatos. Én már beuntam a kiscsirkézést, mert 5 éven át folyamatoan ráfaragtam. Törpék, féltörpék, vegyes fajtájú, tojásevők lettek... Ja, és egy részük elhullott, lebénult. :( Idén először, belszaporulatos kacsákat is neveltünk... :(
2010. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!