Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hahó, segítségre lenne szükség...

Hahó, segítségre lenne szükségem a netbookommal kapcsolatban! Gond van a driverrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Samsung N145-ös Netbookom. Elhagytam az eredeti telepítő cd-jét, és nemrég összeomlott rajta a Win7 starter. Újra lett telepítve Win7 Home Premium-ra, de a webkamera nem mindig működik. Ha jól emlékszem, CyberLink Live Cam volt a program neve amivel futott a kamera.

Kerestem már a neten, de a cyberlink oldalán csak fizetős letöltés volt :S

Tudnátok segíteni?:)

Köszike,Anna


u.i.: Ja, és mielőtt megkérdezitek, NEM a telenortól vettük :)


2011. szept. 21. 13:06
 1/1 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

A hivatalos oldalon csak xp-s driver van kamerához, 7-es nincs (ez nekem azt sugallja, a win7 lekezeli magától).

Azt írtad egyszer van, egyszer nincs. Ha nem lenne driver, egyszer sem menne. Vagyis valószínűleg működik, adott esetben az azt használó alkalmazásban kell állítani valamit.

A cyberlink-nél csak youcam nevű programot találtam, de ahogy nézem hasonló mint a Manycam, csak ez ingyen van:

[link]

2011. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!