Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Akinek van hullámos papagája...

Akinek van hullámos papagája segitene?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam két papagájt. Egy zöldet és egy kéket. (Hullámos papagájok). Amikor megvettük őket csiripeltek. Mióta hazahoztuk őket, egy szót sem szólnak. Nem tudom miért. Eltelt egy nap és semmi csiripelés. Az lenne a baj, hogy szokatlan még itt nekik? Még annyit megkérdeznék, hogy mitől van az, hogy tegnap megrázta a tollait és néhány nagy tolla leesett. Azért lehet, mert az eladó megfogta? Mert egy ketrecben több madár volt és ezt a két madarat sikerült nagy nehezen elkapni. Aki tud segitsen a kérdésemben. Köszönöm

2014. jún. 2. 08:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok, hogy segítettetek:-)
2014. jún. 3. 06:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia letudnád őket fotózni?Megmondom a neműket,mert az "ilyen" eladókban bízni nem lehet :) és kék meg zöld olyan szín nem létezik..:)
2014. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Létezik zöld szinű papagáj és kék is. Nem vagyok színvak:-) Nemtudom lefotózni, de zöl szinű, a feje sárgás, a csőre felett kék. A kék szinűnek is sárgás a fejük a csőre felett világos, szinte fehér
2014. jún. 4. 12:17
 14/16 A kérdező kommentje:
Kicsit hibásan írtam, bocs:-)
2014. jún. 4. 12:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy még nem szokták meg a helyüket.Ne félj természetes hogy kihullik egy-két tolla , mert vedlik, mint az enyém.Ne aggódj hamarosan csicseregni fognak csak meg szokatlan nekik a hely ( nem akarlak megijeszteni de az én hullámos papagájom, minden reggel 6 órakor csicsereg , de inkább 7 órakor )

Próbálj meg nem hirtelen mozdulatokat tenni, és ne beszélj hangosan melletük nehogy megijedjenek.

2014. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi:-) Mostmár csicseregnek. De nagyon rendesek.

Vettünk nekik egy nagy ketrecet és van benne két olyan rúd amin állnak. Az egyik közel a falnál van, a másik meg kivül, közel az ajtójához. Nappal azon a rudon vannak, ami a falnál van, csicseregnek, egyre hangosabban, olyan este 7 óra körül átugranak a másik rúdra, hátat fordítanak és alszanak. Olyan 10 órakkor ébrednek fel és visszaülnek a másik rúdra, majd olyan 13:00 óra fele kezdenek el csicseregni:-)

Így megy minden nap. Aranyosak nagyon:-)

2014. jún. 28. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!