Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy fészkéből kiesett...

Találtam egy fészkéből kiesett szarkafiókát. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A baratnom vett mar egyszer szarkat ugy hogy tudom h jo neki az aztatott kutyakaja ezert azt adok neki.

Az igazi problemam az h hemzsegnek rajta az atkak. Nem tudom mit csinaljak vele. Valahogy itthon ki tudnam irtani? (allatorvoshoz csak kedden tudom vinni)

Valaszokat elore is koszonom.



2014. jún. 8. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, hola fészke?

Ott kellett volna hagynod valami rejtte helyen, hogy rátallájon - hangokkal- az anyukája

2014. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ha otthagyom akkor fix h elpusztul mert egy olyan fiokat aki kiesett a feszekbol nem fogja gondozni az anyja meg ha ratalal akkor sem. Otthagyja meghalni.

az atkakra nem tud vki vmit mondani

Elore is koszi

2014. jún. 8. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:

ez butaásg, nézz utána.

Még azt is neveli, amit megfog az ember...

Mi most tettünk arrébb pár fiókát, rossz helyre költött anyuka, mire jött viszsa, meg is találta őket, pár méterrel arrébb, és ugyanúgy óvja meg eteti őket...

2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem tudja visszatenni a feszekbe (en se) igy ott fogja hagyni a foldon
2014. jún. 8. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

dehogy hagyja ott.

védett helyre kell tenni, és ott fogja tovább gondozni, lehet visz pár új szlamaszálat is, hogy jobban óvja...

2014. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es en inkabb nem kockaztatok...
2014. jún. 8. 21:26
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsi de apam is jart mar igy es azok alapjan amiket meselt...nem szeretnem mert nem hiszek benne...de koszi a gyors valaszaidat
2014. jún. 8. 21:27
 8/10 A kérdező kommentje:
az atkakkal tudok vmit kezdeni?
2014. jún. 8. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél piret mixet és fújd le (szembe-szájba) ne kerüljön, meg azért legyél óvatos mert pl. ha nagyon elszapordik, néhány rád is átköltözhet
2014. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi
2014. jún. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!