Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segitségeteket kérném a...

Szikszaika14 kérdése:

Segitségeteket kérném a hullámos papagájom miatt Mit tegyek akkor ha a hullámos papagájomat nem tudom magamhoz felé szoktatni?

Figyelt kérdés
Volt egy párja e nemrég sajnos elpusztult..nem szeretnék uj társat venni neki mert már elég idős....mivel eddig párja voltnem nagyon foglalkoztam vele mert tudtam hogy nem lehet megszeliditeni...most probálom de nem lehet...a kis tukren ha kinalom neki a kajajat akkor elfogadja es mar a kezemtol se fel...de ha az ujjamon probalom neki adni az eledelt akkor nagyon erosen csipked....megfogni sem tudom sajnos,mert negyon fel...es mikor megfogom akkor is nagyon nagyon erosen csipked...segitsetek abban hogy hogy erjem el hogy ne csipkedjen fojamatosan es ne repkedjen a szobamba ha kirepu...segitsegeteket es valaszaitokat köszönöm :)
2014. jún. 29. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fogdosd ha nem tetszik neki... A tükröt felejtsd el, az nem kell neki. A repkedéssel mi a baj? Gyanítom nem valami gigantikus méretű kalitkában lakik, legalább ha kint van, hagy repkedjen. Amúgy ha már "elég idős" és eddig nem foglalkoztál vele, nem tudom, megszelídül-e még. Vegyél inkább mellé egy fiatalt és azt próbáld szelídíteni. Ha párban vannak, attól még lehet, inkább attól lesz nehezebb szerintem, ha túl sokáig nem foglalkozol vele és nem szokik meg téged is. Ki tudja, lehet ha az újat sikerül magadhoz szoktatnod, a régi is eltanulja tőle, hogy te is a haverjuk vagy.
2014. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező írtam privátot.


Agnes Crumplebottom

A fiatal-idős párosítást nem ajánlom. Lehet jól kijönnének de lehet nem.

Ha lehetséges inkább egy hasonló korú párt kéne szerezned mellé. És ha még akkor is akarnád a kettőt próbálhatnád megszelídíteni.

2014. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy atlagos ketrece van es a repkedessel az a baj hogy ugy repked hogy menne kifele a hazbol es nem akar visszamenni a kalitkajaba...nem szeretnek masikat venni mert mar probaltam de nem akar ismerkedni :/ a tukrot mar kivettem köszönöm a tanacsokat :) azert megprobalom hatha lesz belole valami :) egyebkent olyan 6-7 eves lehet :)
2014. jún. 29. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedne az hidd el csak adj időt neki a természetben kb 500000000 fős csoprotokban repkednek
2014. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te kis perverz.
2014. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!