Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelidithetnem meg az...

Szikszaika14 kérdése:

Hogyan szelidithetnem meg az 5-6 éves hím papagájomat? Tobábbiak lent.

Figyelt kérdés
Abban kérném segitségeteket hogy van egy6 éves him papagájom akit szeliditeni szeretnek..el is kezdtem a tanácsaitok alapján...szerintetek mennyire haladás az hogy eddig ha benyultam a kalitkájába valami oknál fogva vagy csak odamentem és maris elkezdtett panikolni de mostmár 2-3 apja fglalkozom vele és ha benyulok oda tartom neki a kis tukrét a kajával amit már kivettem,hogy e játszon vele hanem csak egyen rol mert a kezembol nem veszi el, és a tukorrol elveszei a kajáját...szerintetek ez mennyire haladás?...Sajnos a kezembol hiaba szagtalanitottam nem veszi el,pedig odahajol....hanem annal inkabb csipkedi a kezem...segitsetk lécci hogy mit hogyan csináljak és miért van ez a csipkedés....eddig volt egy párja de meghalt és ezért kezdtem el vele foglalkozni hogy ne legyen magányos...mivel nem kézhez szoktattol szerintetek mit csinálna ha kiengedném a szobámba,...és vissza menne?...és tele szarná a szobám?...válaszaitokat köszönöm..

2014. jún. 30. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként hullámos papagáj
2014. jún. 30. 10:19
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha bedugom a kezemet rajta a kedvenc csemegejevel nem teszem nagyon kozel hozza...olyankor odahajol es megcsipi az ujjam es a kajat pedig otthaggya...:/ ezellen mit tehetek?
2014. jún. 30. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szagtalanítani a kezed mert NEM éreznek szagokat(de sok dolog szaga,gáza ártalmas nekik).


És ha úgy nyújtod neki a kaját hogy a kezed alig látszik ki mert eltakarja a kaja???

2014. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem
2014. jún. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!