Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Új nimfa szomszéd otthon. Fiú...

Új nimfa szomszéd otthon. Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Van két fiú nimfa papagájom. Egy kalitkában vannak a szobámban. Sokat vannak ki engedve, s alkalomadtán a nappaliba is ki jönnek (utánam). Az öcsém is szeretne egyet, ő a mellettem lévő szobában lakik. Valószínű hogy ő is a szobájában fogja kiengedni, de biztos találkozni fognak a madarak a nappaliban. Szóval, fiú vagy lány legyen véve neki?


1. Alkalomadtán próbálnak-e majd szaporodni vagy csak egy kalitkában lakás esetén csinálják?

2. Ha tojót veszünk lesz-e probléma abból hogy a két fiú hallja majd a másik szobából a női csicsergést?


2014. júl. 12. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fiú azaz hím legyen!!

3 hímmel nem lesz probléma az viszont probléma hogy szegény 3. egyedül lenne. Nem az lenne a legjobb ha a mostani kettő kiköltözne a nappaliba vagy maradna nálad de mindenki madara lenne??? Nálad bárki bármikor láthatja őket és ha csinálsz egy kiülőt pár ágból nekik a nappaliba is akkor a nappaliban lehetnének végig amíg kint vannak és mindenki foglalkozhatna velük.

Ha a madarak szemszögéből nézed a helyzetet ez a legjobb választás mert az öcséd egyke madarának nem lenne jó egyedül, mindig a másik két nimfa társaságára vágyna akiket hall,időnként lát. Arról nem is beszélve hogy valószínűleg az őrületbe kergetne titeket a folyamatos ordibálás mert szinte biztos hogy ordibálnának egymásnak egyik szobából a másikba.

2014. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is fiú lesz.


A többi viszont semmiképpen nem kivitelezhető...

Az én madaraim, az én lakótársaim. A nappali meg közös a szüleim nem akarnak ott madarat kalitkával... én sem akarom hogy ott legyenek. Az meg az ő madara lesz, és ha probléma lesz vele az már nem az én problémám, majd vesz neki egy párt (a saját pénzéből),ha egyáltalában fog szegénykével foglalkozni.

2014. júl. 13. 00:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Én gondoskodom a saját drágáimról, vagy ami közös de máséra nincs időm, s nem is akarom hogy legyen.
2014. júl. 13. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!