Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kina Papagáj vagy Szikla?

Kina Papagáj vagy Szikla?

Figyelt kérdés
Egy pár tulajdonságot tudnátok nekem irni róla és h melyiknek mi a hátránya illetve előnye és ha lehet még árakat is kérnék. köszönöm

2014. júl. 31. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyik fajt se ismerem igazából de a szikláról annyit tudok hogy nagyon tud kötődni a gazdájához,szeretgethető,hátára fektethető ha jól nevelt a madár de a hangját kevés ember(és szomszéd) bírja.
2014. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani valami inteligensebb fajtát ? Jákó, Amazonon kivül ?
2014. júl. 31. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Számomra(szerintem) egy hullámos papagáj is nagyon intelligens.


Konkrétan mik az elvárásaid? 1 madarat akarsz vagy a nem túl távoli jövőben veszel mellé egy fajtársat? Mekkora kalitkát tudsz biztosítani? Mennyit lehetne kinn, mennyit foglalkoznál vele?

2014. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre 1 himet szeretnék venni és majd idővel veszek neki egy párt is. Kalitkálya nagy lenne. 2 is van kinn egy 4mx4mx3m és a szobába pedig még nincs meg mivel h csináltatnák 1 et de van hely szóval a kalitka az pipa, és nem csak azért akarok venni h megtanuljon beszélni meg trükköket de viszon nagyon szeretném megtanitani ilyen dolgokra időm lenne rá bőven.
2014. júl. 31. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
egyből kell mellé pár. ha a hangja nem zavar akkor a szikla nagyon aranyos kedves okos. a kína elvileg nem annyira simogatható de jobban megtanulhat beszéálni
2014. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Királypapagáj esetleg?


Ők általában nem szeretik a simogatást(a kézzel neveltek se,a párok se érnek egymáshoz a párosodáson kívül) de okosak beszédre és trükkök megtanulására is alkalmasak.

Nincs nagy rágásigényük így nem bontják le az ajtót,bútorokat vagy ha rágják is könnyen leszoktathatók róla(ha kapnak a kalitkába is és a szobába is rágcsálnivaló játékokat,ágakat). Az étrendjük a szokásos nagy papagáj étrend: 70-80% gyümölcs,zöldség,csíráztatott magok,egyéb és 20-30% premium minőségű magkeverék. A hangja szerintem(én fülemnek) nem zavaró.

2014. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Ajánlom, hogy ha nincs tapasztalatod, akkor kisebbel kezdd, ne egyből egy nemessel/jákóval stb.
2014. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok kezdő
2014. aug. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!