Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy 12x7cm-es dobozban szállít...

Egy 12x7cm-es dobozban szállíthatok hullámos papagájt vagy kicsi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan a hullámos papagáj méreteit, de ha belefér normálisan akkor jó szerintem, szállításra nem kell hatalmas hely nekik.
2014. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A teste belefér rendesen de a farktolla elhajlana benne. Így is jó?
2014. aug. 14. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
bele lehet úgy óvatosan hajtani a farktollát, hogy ne törjön meg.
2014. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a doboz harmadik oldala mekkora, illetve milyen távolságra menne a madár. Szerintem is lehet benne kisebb távon szállítani, ha a farka esetleg összetörik, az még nem a legnagyobb baj. Elvileg a minél kisebb annál jobb elv érvényesül, mert kis helyen, ahol nem tud mozogni, ott törni sem tudja magát. Viszont nyilván egy hosszabb, 100 kilométeres úton azért valamennyit kell neki engedni mozogni, azért ő is zsibbad. :)


Amúgy a hullámos papagájok hosszúságát átlagosan 18 centire szokták írni, legalábbis annyival kalkulálnak mindenhol ha számolnak velük, én még sosem mértem le :D

2014. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!