Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A képen látható ketrec valamel...

A képen látható ketrec valamelyikének a rácsán kifér egy hullámospapagáj?

Figyelt kérdés
A láthatóan házilag készített ketrec rácsszemeinek a méretei AB=4 cm CD=2,5cm Illetve a fehér kalitka párhuzamos vonaai közt lévő hely 2 cm-nyi. Eddig egy rozella pár használta a két kalitkát. Remélem érthető voltam, ha nem kérdezzetek. Köszi :D [link] [link]

2013. aug. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A fehéren nem férki, de a másikon lehetséges.
2013. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egaik ketrec sem jó azonkívül. a házi nagyon szűk a másik meg nagyon kicsi
2013. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy lenne kicsi? Mondom HULLÁMOSPAPAGÁJ! Jó, a házilagkészítettről nem mondok semmit, mert, azt nem hozzáértő ember csinálta, de a fehér tuti nem kicsi o.O
2013. aug. 20. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg kicsi a fehér is. az egy giccses kicsi kalitka azt sem hozzáértő csinálta
2013. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elsőn szerintem kifér a második meg tényleg kicsi
2013. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
40*40*60 cm a fehér o.O
2013. aug. 20. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben (ha még megvan) fehérbe raknám. A másik tényleg szűkösnek tűnik, de a jól látom idefelé tágul. Am annyira nem is lehet látni, h mekkora. És sztem biztos, h nem fér ki a rácson. :)
2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!