Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most akkor meghalt, vagy nem?

Most akkor meghalt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap madártollakat találtam a szobámban. Kb. 5-6 db, 5 cm hosszú, szürke, és teljesen asszimetrikus toll, aminek csak az egyik oldalán volt tollazat, a másikon nem, meg találtam egy marék pihetollat. Se vért, se csontot nem találtam. Vajon melyik testrészén nőhet ilyen tollfajta egy madárnak? Lehet, hogy csak a farkát tépték ki a macskák? Vagy jobb, ha átkutatom a lakást a tetem után?
2008. aug. 8. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak berepülhetett az ablakon, megijedt, és nekiment mindennek, ezért hulltak ki a tollai. Jó esély van rá, hogy ki is repült a lakásból.
2008. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak ennyit hagytak belőle a macskák.
2008. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az ijedségtől hajlamosak kihullujtani a tollaikat a madarak. Mint amikor a gyíknak letörik a farka. Persze nem teljesen ilyen az egész, de hasonló.
2008. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
5-6 darab még nem a világ vége, lehetett egy odatévedt tarka galamb is. De azért kutass a házban, mert lehet, hogy elbújt. Nézd meg a szekrények tetejét és a magas helyeket, zugokat. Ha nincs a lakásban, akkor csak annyi volt, hogy berepült esetleg a macskáktól megijedt és sipirc kifelé. :)
2008. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A tetem idővel, elkezd büdösödni, meg megjelennek különböző férgek is. Ha bent maradt, akkor észreveszed. Ha semmi ilyet nem tapasztalsz, akkor bizony mindmegették:D
2008. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Abban reménykedem, hogy nem kapták el a cinyók szerencsétlen verebet, talán ki tudott menekülni.

2008. aug. 8. 16:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Örömmel jelentem, hogy a nagytakarítás során sehol nem találtam verébdarabkákat. :)
2008. aug. 18. 14:38
 8/8 anonim válasza:
100%
szerintem keresd mert lehet hogy valahol büdösödik!!!!
2010. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!