Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullamos papagaj Miert van...

Hullamos papagaj Miert van olyan csenben a papagajom lehet hogy depresszio?

Figyelt kérdés

Regebben volt neki parja, de mar tul van a nehezen azonban azota nem akar jatszani semmivel, nem eszi meg a tojas

Sargajat sem, az elott mindent meg ettek most csak magot eszik.


2014. szept. 12. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Vegyél neki egy hasonló korú párt, egy madár sem érzi jól magát egyedül.
2014. szept. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig volt párja, akkor nem csoda, hogy magában szomorú, kellene mellé egy új pár, egyik madár sem szeret egyedül lenni.
2014. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen en is erre gondoltam vettem is neki egy gyonyuru part , hat a helyzet egyenlore nem valami jo ,nem lett jobb kedve de mar csiporaztak amikor kiengettem a regebbi madarkat!Ugy nez kihogy ido kell hogy megszokjak egymast, az uj madarka nagyon hamar otthol erezte magat.Azt hisze hogy

Most meg mar megszokta hogy egyedul van nem valami baratsagos az uj parralaki sokkal fiatalabb is mert ugye az allat kereskedesben nincsenek idosebb madarak 3/5-4 honaposak.Az en madaram pedig mar egy eves korul van.

2014. szept. 13. 21:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Ketto napig gubbasztottak az utan kezdtek enni de a regebbi kis madar az ujra nagyon feltekeny utni szokta

Az uj madarka nem utott neki vissza inkabb megvarta amig befejezi az evest es csak azutan kezdett el enni.

Minden esetre 4-5 nap alatt megbaratkoztak. Most hogy vissza gondolok milyen mas kapcsolata volt az elso parjaval .hat most teljesen mas.Egyebkent azert nem irom a nevet mert azt hittem hogy fiu tejsen olyan volt a viselkedese is adtam is neki egy fiu nevet , azutan bebarnult a viaszhartyaja ami bizonyitja hogy lany , hat igy jart a buncika most meg mar hogyan adjak neki egy lany nevet?

Csak azt akartam tudatni veletek hogy ezek a pici madarak elkepezto milyen

Erzeki kotodesuk tud lenni

A parjukhoz ,valosagos szeretet van bennuk.Meg honapokkal kesobb is hivogatta a parjat, hangosan!

2014. szept. 17. 04:42
 5/5 Darkdj válasza:
hát igen, az állatoknál megvan, ami az embereknél nincs meg.
2014. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!