Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Magyarországon kaphato pálma...

Gyuszi13 kérdése:

Magyarországon kaphato pálma kakadu és ha igen hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem kap. M.O.-no akkor hol lehet beszerezni.
2014. szept. 30. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi börzéken/kiállításokon nézelődnék, de különben sajnos hazánkban még eddig nem találkoztam vele.
2014. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
15ezer euro körül van az ára
2014. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Szigorúan védett faj emiatt csakis állatkertek,madárparkok és hasonló helyek tarthatják. Ugyanis az ilyen védett madarak nem azért vannak fogságban hogy mindenféle magánember szinte 0 tudással,tapasztalattal vegyen egyet házikedvencnek hanem hogy hozzáértők tenyésszék őket, növeljék a létszámukat.
2014. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:36-nak üzenem:


A "védett" kategória Magyarországon, őshonos fajok esetében használatos, egyéb esetben (tehát pl. nemzetközi szinten) leginkább az IUCN által használt kategóriákba sorolunk minden állatfajt.


Esetleg el tudnád mondani, hogy jelen madár esetében milyen extrém védettséget élvez a faj? (Legutóbb, mikor én erről informálódtam, akkor ugyanis még a "Least Concern" kategóriába sorolták a fajt.)

2014. okt. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárki megveheti 0 tudással is. Cites 1 kategoria. Ugyanúgy megveheted mint bármelyik másikat.
2014. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Valahol olvastam és megmaradt bennem.

Akár igaz akár nem gondoltam leírom mert SZERINTEM az ilyen ritka/ritkább fajokat nem kéne szinte 0 tudással rendelkező embereknek házi kedvencként tartaniuk hogy aztán pár max. 10 éven belül megbetegedjenek/meghaljanak szegények különféle okok,a hozzánemértés miatt.

2014. okt. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia nem tudom hogy mennyire aktuális még a kérdés de most olyan 5-6 millió forint az áruk

Magyarországon még Jácintkék arát is nehezen lehet találni szóval Pálma kakadut nagyon sehol nem tudsz beszerezni

2022. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Külföldön talán tudsz venni egyet
2022. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!