Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baromfiudvarban a kakasok...

Baromfiudvarban a kakasok megölhetik egymást?

Figyelt kérdés
Korábban rövid viaskodàs után abbahagytàk most pedig szinte folytamatosan harcolnak

2014. okt. 5. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,megolhetik egymast,tudod megy a verseny a tyukokert
2014. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem szokás egynél több kakast tartani,pont ezért mert mindegyik "főnök" akar lenni.Azt olvastam,hogy ha mégis többet szeretne az ember tartani,akkor el kell őket különíteni,és a tyúkokhoz mindig csak egyet szabad beengedni.
2014. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az elso vagyok,igaz amit ir a masodik.igaz nekem ketto van mindig,de 1 ha teruleten 30 tyukkal,az elejen eldol melyik lesz a dominans es a gyengebb elfut ha ugy adodik,de ez ekkora teruleten ritkan fordul elo
2014. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy megölik egymást, inkább a tyúkokat készítik ki, ha túl sok a kakas. Ha tartod a 7 tyúkra egy kakas arányt, akkor elvileg nem léphet fel ilyen probléma.
2014. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig max félórás viaskodàs után az egyik feladata. Most az új kakas állja a sarat órákig harcoltak majd elzartam az újat inkább amikor kiengedtem kezdtek elölről. Ezek sima hazityukok nem gondoltam ekkor harc lehet közöttük. A kacsák sokkal keményebb harcosok és ott max 1 óra volt és utána mindenki tudta a dolgát(bár ott az erősebb még pàrosodott is a gyengebbel)
2014. okt. 5. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamelyiket vagy le kell vágnod, vagy el kell ajándékoznod, mert ha egyszer összemennek, soha nem lesz béke. Nekem általában egy-egy darab volt mindig, de ritkán előfordult hogy 2 maradt. Sokszor még kerítésen keresztül is egymásnak mentek. Főleg az egyik volt olyan, hogy a másik rá se nézett, de már vágódott neki a drótnak, rúgkapált ott összevissza. Na meguntam a dolgot, így a hamisat betakartam nokedlivel! Egy kakas elég de némelyik nagyon lestrapálja a tyúkokat, letapossa őket, ha ilyen van akkor abból is nokedli alá valót kell csinálni.
2014. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elég tágas az udvar, és elég tyúk van, akkor általában "kiegyeznek". A természet nem hülye, úgy rendezi el a dolgokat, hogy a dominanciaharcok se járjanak komoly áldozattal. Csak ahol az ember belekotnyeleskedik, ott történnek valamelyik fél életét követelő harcok.
2014. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy lestrapalja a tyúkokat? Azokat is bántja? Eddig az erősebb elverte a gyengébbet és utána béke volt. Most miért tart ilyen sokáig? Ezek nem harci kakasok sima hazityúk hímek. Igaz a gàcser eddig az összes kakast megeroszakolta ezt a kettőt nem tudta.
2014. okt. 6. 08:15
 9/11 anonim válasza:
0%
A kacsa megizéli a többi fiú madarat? Homokos?
2014. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy felni fognak a tyukok,mert az egyik leszall rola es a masik mar kergeti,ilyenkor inkabb nem is jonnek enni,meghuzodnak a sarokba,es neked gyeritened kell a kakasallomanyt
2014. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!