Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két receptről?

Figyelt kérdés

Természetesen papagájnak szeretném adni:


1. [link]


2. könnyű elkészítésű madárkalács 10 lépésből

1. keress egy üres konzervdobozt

2. mosd ki alaposan

3. töröld ki szárazra

4. vegyél elő fehér gyertyát

5. vagdosd fel kisebb darabokra

6. olajozd meg a konzervdoboz alját, majd rakd bele a viaszdarabkákat

7. gyújtsd meg a gáztűzhelyt majd tedd rá a konzervdobozt

8. miközben olvad a viasz, szórj bele magvakat, gyümölcsdarabkákat, amit a madarak szeretnek

9. ha a viasz már teljesen folyékony lett, és elég magot tettél bele, vedd le a gázról, de ne felejtsd el elzárni azt!

10. hagyd hogy kihűljön, de amikor még meleg, formázható, akkor üsd oda valamihez, hogy kiessen a dobozból, és amíg nem hűl meg teljesen, egy tűvel szúrd át, majd fűzz bele zsinórt, hogy felakaszthasd fára, vagy egyéb dolgokra a madaraknak.



#recept #papagáj #madárkalács
2014. okt. 10. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2. receptet 1000% hogy sose csinálnám meg,adnám a papagájaimnak.

A mézes karika viszont szerintem jó. Kétszer már csináltam az évek alatt.

2014. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fehér gyertya.. hát nem tudom mi lehet benne SOHA nem próbálnám ki!!!
2014. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hol találtad azt a 2. receptet, de gondolj bele! Csak egy betegnek juthat eszébe, hogy GYERTYÁT etessen egy élőlénnyel. A gyertya nem élelmiszer, így BÁRMIT beletehetnek ami elfogyasztva mérgező. És tesznek is. A színüktől függetlenül a legtöbb gyertyában paraffint használnak. Az pedig kőolajszármazék. És mint ilyen ökológiai szempontból eléggé kritikus megítélésű.


Az első recept viszont teljesen korrekt.

2014. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!