Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit gondoltok erről a receptről?

Mit gondoltok erről a receptről?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a receptet, de mivel nem sok sütit csináltam eddig, nem tudom megítélni. Sütés nélküli kókuszos rudacskák. 250g porcukor, 200g tej, 150g kókuszreszelék, ezeket összedolgozom, két részre osztom az egyikbe teszek ételfestéket. Téglaformát készítek belőle és a festett tetejáre teszem a simát, és lehűtöm. Ennyi. Jó ez így megéri megcsinálni??

Előre is köszönöm! :)



2014. jan. 15. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nekem nem tetszik, de ettől függetlenül lehet nagyon jó recept. Úgy érzem, hogy tömény cukor az egész...
2014. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is túl töménynek gondolom. Talán némi darált keksszel el lehetne venni a töménységét?
2014. jan. 15. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem, de tényleg nem tudom. Ha mindneképp erre a receptre voksolsz, akkor én daráltkekszet margarint és kakaóport is tennék bele, viszont úgy már inkább kókuszgolyó. Vagy csak a 2/3-át csinálnám meg kakósra a maradék egyharmadot az eredeti recept alapján és a két barna réteg között lenne egy édes kókuszos réteg.


Mindneképp valami kókuszosat szeretnél? Vagy főzés nélkülit? Vagy csak simán egyszerűt?

2014. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vmi egyszerű kókuszosat, de azért egy kókuszglyónál mutatósabbat. Évfordulóra akarom megcsinálni barátomnak, először szív alakú tortára gondoltam, de az eddigi torta próbálkozásaim nem arattak osztatlan sikert, ezért gondoltam vmi ilyesmire. :S
2014. jan. 15. 11:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikorra kell? Gondolkodok, hogy mi az ami egyszerű, mutatós, finom és kókuszos is:)
2014. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha tudsz vmit ami egyszerű, és nem nagyon lehet elrontani, és meg lehet szív alakúra csinálni, akkor szívesen veszek vmi tippet :$
2014. jan. 15. 11:59
 7/12 A kérdező kommentje:

Ráér még, csak gondoltam magamnak megcsinálom előtte a prototípust, lemeozni, h mégis milyen :D

Nem muszáj kókuszosnak lennie :)

2014. jan. 15. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem (azaz kettő). Tudsz piskótát sütni? Ha nem bolti piskóta is lehet, csak akkor kicsit más lesz a recept.
2014. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress raffaelló receptet, az jó kiindulási alap lehet, abban tejpor van és vaj.
2014. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gömbicica ***** válasza:

kókuszkocka sima keverős tésztából sziv formában, esetleg tortabevonóval leöntve, és kókusszal megszórva.

ird be gugliba kókuszkocka :-) piskótához hasonló, csak kevés méz is van benne. szerintem elronthatalan. persze, ha nem hagyod nyersen a tésztát. és finom. -egyszerü-

ez a cukor,tej,kókusreszelék szerintem borzalmas lehet(((((

2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!