Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a torta receptről? Finom lehet?

Figyelt kérdés

Páromnak 5-én lesz a születésnapja. Kedvenc koktélja a Pina Colada, ezért gondoltam készítek neki ilyen tortát. Találtam is a neten egy receptet:

[link]


Szerintetek jó ötlet? Nem akartam csokit meg ilyesmit, mert az olyan alap torta amit minden nap vehetsz a cukrászdában, ez meg olyan különlegesebb...szeretjük a gyümölcsös dolgokat is. A receptet én rendben találtam, nektek mi a véleményetek róla?


Ha esetleg valamelyikőtöknek nem tetszik, vagy mást készítenél, kérlek írd le te milyen tortát sütnél. :) Annyit írnék, hogy csoki, túró, gesztenye, feketeerdő és a diósak azok kilőve, mert ezek már voltak. :)


Köszönöm előre is!


2011. aug. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kicsit kevés az 1 ek, rum, tehetsz bele sztem többet is.
2011. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Megnéztem a receptet, hú ez nagyon jól hangzik. Szerintem semmi baj nincs vele, biztosan ízleni fog.
2011. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az ötlet remek, én is imádom a Pina Colada koktélt, vagy bármilyen formában a kókuszt és ananászt.

Ez a recept jól hangzik, nekem a tetejével van gondom - én ugyanis nem szeretem ezt a zselés cuccot, na meg az egészben rátett ananászszeletek sem jönnének be, vágni is nehezen lehet blablabla. Ráadásul belül is krémes, rétegezett tortákat szeretem.

Na szóval szerintem ez is remek, hiszen az a lényeg, hogy saját kezűleg készül, illetve bizonyára finom is lenne. //Ám én ha ilyet készítenék, valami ilyesmit csinálnék (nem tudom, tudsz-e angolul, de azért belinkelem):

[link] //

2011. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)


Utolsó válaszoló: fú ez nemsemmi! Köszi a linket, holnap végigolvasom, most már kicsit fáradt vagyok hozzá. Persze tudok angolul, van nyelvvizsgám is szóval nem lesz akadály. :) Végigszaladtam rajta, jól néz ki a torta.


Várok még válaszokat, kinek mi a véleménye, ötlete, aztán majd összeáll valami! :)

2011. aug. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!