Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a kis galambomma...

Mit csináljak a kis galambommal télen?

Figyelt kérdés
Találtam egy sérült kis galambot, aki nem tudott felállni sem. Sok a macska a környéken, ezért hazahoztam. Másfél hónapja van nálam, és az előszobában csináltam neki helyet, de szabadon van. Már simán sétál, és a szárnyait próbálgatja már, szerintem néhány hét, és repülni is fog tudni. A baj az, h már hideg van, nem fog elpusztulni, ha elengedem majd? A kertvárosban lakom, és itt nincsenek is galambok, lehet be kéne vinnem a belvárosba a többiekhez? Ez egy kis városi galamb. Igazából az a baj, hogyha elkezd repkedni, akkor nem tudom mit fogok vele csinálni :/ Esetleg le lehet adni valahol?

2014. nov. 1. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha erőre kap, és fog tudni repülni, akkor simán engedd el ott ahol vannak más galambok, majd megtalálja ő ott a helyét, nem fagy meg.
2014. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!