Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Díszpintyet vagy zebrapintyet...

Díszpintyet vagy zebrapintyet vennék, de nem szeretném tenyészteni őket, azonos neműeket tarthatok együtt?

Figyelt kérdés
Erről nem találtam semmit, csak hogy egyedül rosszul érzik magukat, érdemes párban, de én nem tudnék mit kezdeni a folyamatosa szaporulattal, csak hímeket vagy csak nőstényeket lehet-e tartani és melyiket érdemesebb? Köszönöm!
2014. nov. 2. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Jav.: nem díszpinty hanem rizspinty akart lenni... :)
2014. nov. 2. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia:) Unokatestvérem is tart pintyeket, de 2 nőstényt.

már hónapok óta megvannak, semmi panasz nincs rájuk, szerintem nyugodtan tarthatsz két ugyan olyan neműt, de én a nőstényeket javasolom! :)

2014. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 2. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván lehet így tartani őket, de szerintem nem érdemes. Nem túl hosszú életűek, így 2-3 év után biztosan kell majd újat venni az elhullott helyett. Ráadásul elmaradnál a fészkelés és ivadék felnevelés során szerezhető élményektől.
2014. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs tojó a közelben, akkor két hím is jól meg van együtt, hiszen nincs miért rivarizálniuk.

De a szaporulatot azzal is megelőzheted hogy nem teszel fel nekik fészekodút.

2014. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!