Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A torpepapagaj is meg tanul...

A torpepapagaj is meg tanul beszelni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Ha a hullámos papagájra gondolsz, beszélni nem, de hangutánzásra képes. Egyszer voltam egy olyan helyen, ahol élt egy hullámos papagáj (szabadon a alkásban) és egyszer csak hallom, hogy mellettem a kanapén, mintha egy zsebrádió bekapcsolva maradt volna. Nem volt rádió, de ott vlt a papagáj és "megszólalásig" olyan hangokat hallatott, mintha a rádió lett volna bekapcsolva és valaki szöveget mondott volna. A gazdái mondták, hogy sokat van nyitva a rádió.
2014. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Cáfolnám az elsőt, nekem volt BESZÉLŐ hullámosom, aki tudatosan válaszolt arra amit kérdeztem. Persze nem összefüggő mondatokban, hanem csak egy - egy rövid szóban, de válaszolt. Nagyon sokat kell foglalkozni vele, és a madárnak is nagyon jó adottságúnak kell lenni.
2014. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hullámosra kérdeztem de mindegy -.-" ....... TÖRPE PAPAGÁJ ..... a hullámosról mindent tudok
2014. nov. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!