Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik kalitka a legjobb...

Melyik kalitka a legjobb hullámos papagáj tartásra és miért? -Finca pequeno kalitka 76 (h) *45 (sz) *45 (m) cm (Zoplus) -Rose kalitka 80 (h) *45 (sz) *75 (m) cm (Zooplus) -Kalitka nagy papagájoknak GONZO króm 78 (h) *47,5 (sz) *79 (m) cm (AbcZoo)

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő közül valamelyik. Minnél nagyobb annál jobb.
2014. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat!!én az elsőbe (finca pequeno kalitka) és a harmadikba (kalitka nagy papagájoknak GONZO króm)gondolkodtam...!!! Valahol azt olvastam hogy téglalap alakúnak és fekete színű rácsnak kell lennie de nem tudok dönteni úgyhogy segítsetek meggyőzni valamelyikről!!:)
2014. nov. 15. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A második és a harmadik méretre szinte ugyanakkora. Viszont árban a harmadik a nyertes. Az ajtók is a harmadikon jobbak mert igaz hogy csak kettő van rajta de nagyobbak mint a másikon. Az elülső ajtón kényelmesen kiférnek a madarak és a kezed is kényelmesen befér úgy is ha pl. az etetőtál van benne. A felső ajtónak köszönhetően a hátsó oldalt/rácsot és a kalitka felső részét mindenhol eléred az elülső ajtónak köszönhetően pedig a kalitka alsó felét éred el akár az aljába is le tudsz nyúlni ha szükséges ezért takarítás,tisztán tarthatóság szempontjából is jobb a harmadik. Na meg a madárral való foglalkozás szempontjából is jobb ha elöl kb. középen van az ajtó hogy benyúlva könnyen,kényelmesen elérd a kalitka felső részében lévő madarat úgy hogy alulról nyúlsz felé nem szemből vagy föntről.
2014. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! csak lehet hogy nem kihúzható a harmadik kalitka tálcája vagy nem tudom mert képen nem annyira látható!!
2014. nov. 16. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Igen néztem én is. Csinálhatod úgy is a takarítást hogy benyúlsz az ajtón és először a bent lévő,koszos újság alá becsúsztatsz egy újat. Aztán összehajtod a fölsőt úgy hogy a lehető legkevesebb maghéj hulljon le róla és kiveszed az ajtón,kidobod. És mondjuk hetente egyszer leveszed a kalitka alját hogy kiöntsd ami az újságok alá került,hullott.

Nem olyan egyszerű mint a kihúzható tálca de a gyári kalitkáknál mindig van valami, sose tökéletesek.

2014. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon szépen köszönöm!!! Nagyon jó ötlet...és azt úgy érteni fogja az ajtók elhelyezkedését ahogy te írtad??? Vagy lehetne máshogy is megfogalmazni? Én méretbe 80×45×75 cm-be gondolkodtam!!!és kb.3 ajtó az nagyon jó lenne!!!

És csak annyit kell tennem hogy küldök neki egy e-mailt és benne az adatokat??

2014. nov. 16. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!