Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel tudom jutalmazni a...

Niky0121 kérdése:

Mivel tudom jutalmazni a nimfa papagájom ha nem eszik meg mást csak a magkeveréket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A fürtös kölest (föként a vörös fajtát) eddig minden papagájom nagyon szerette
2015. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El lehet érni valahogy, hogy a zöldséget vagy gyümölcsöt is egyen?
2015. jan. 20. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de ha nem szokta meg, akkor hosszú ideig tart.


Lehet egyenként kísérlezetni új dolgokkal, vagy rendszeresen ugyanazokat adnk "vegyestálként"


HA este elveszel töle minden ehetöt, akkor reggel adhatsz a megszokott táljában kevés (de tényleg kevés) zöldséget, gyümölcsöt, fött tojást, reszelt száraz sajtot. Kb fél óra múlva adj neki a megszokott kajából is, az új valamkiet viszont pár óra múlva sezdd ki (mert könnyen megromlik.

Én egyszerre nem sok mindent adnék: valami zöld leveles dolgot (fejessaláta, endívia, vagy jégsaláta vékonyan felcsíkozva), almát vagy vékony szeletekben, vagy durvábbra reszelve, sárgarépa diurvára reszelve, meg tojást vagy sajtot lereszelve.


Sok türelem kell, amíg egyszer kívácsiságból megpróbálja valamelyiket. Viszont utána az újabb dolgokat könnyebben fogja elfogadni, ha a megszokott mellé teszed ugyanabba az edénybe.

2015. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 21. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!