Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zooplus vélemény?

Zooplus vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható ez a webáruház? Aki rendelt már innen az leírná hogy mi a tapasztalata/véleménye van ezekről:

[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


Köszönöm! :)



2015. febr. 8. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem rendeltem de nem sok minden van amit rendelnék tőlük.


Az első képen lévő játszóteret értelmetlen megvenni mert először is csiszolt vékony fából van és nem különböző vastagságú kérges természetes faágakból így nem jó a lábának, nem koptatja a karmait, másodszor pedig sokkal jobbat lehet csinálni házilag. Néhány nem mérgező faág, egy falap, fúró és csavarok szükségesek hozzá.

A második képen lévő fémet amire gyümölcsöt és zöldséget lehet ráhúzni én sose mertem megkockáztatni. A gyümölcsök leve oldja a fémet és ha ez a rúd nem rozsdamentes acélból van hanem valamilyen bevonatos fém akkor nem egyik napról a másikra de idővel fémmérgezést kap a madár a fémmel szennyezett gyümölcs evésétől.

A harmadik képen lévő játékért nem érdemes annyi pénzt kiadni amennyit elkérnek érte mert simán lehet ilyet ha nem jobbat házilag is csinálni. És ha jól látom ilyen bolti kaja is van ráfűzve amibe előszeretettel tesznek mogyorót ami az egyik legnagyobb ellensége a szobában tartott madaraknak.

A negyedik képen lévő kiülő ha jól látom a kisebbik(két méret van belőle). Régen megvettem belőle a nagyobbat(nem zooplusról) ami a hullámosaimnak való volt, akkor a kisebbiket vajon minek gyártják... Azóta már rég nincs meg mert szétszedtem és a fadarabokból néhányat ráfúrtam a házilag készített kiülőmre.

Az utolsó képen lévő magról nem tudok véleményt mondani. De én nemigen vennék mindenféle ismeretlen márkájú magot. Én minden kajából versele-laga-t veszek és ha valamiből nincs ilyen akkor nem veszek.

2015. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. febr. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!