Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagájom csipegetett az...

Nimfapapagájom csipegetett az ürülékéből. Pár napja kedvtelenebb, és kevesebbet is eszik. Igaz, hogy ettől el is pusztulhat?

Figyelt kérdés
Mielőtt észrevettem,hogy csipegeti,pár nappal azelőtt emésztetlen magokat találtam az ürülékükben.Ez csak kb.2 napig tartott.Lehet valami baja?
2007. okt. 30. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Remelem meg megvan a papagajod...szerintem asvanyi anyag hianya van. Ajanlom, hogy rakj be neki egy tanyerba sodert. A madaraknak ugyanis szukseguk van apro kavicsokra, hogy meg tudjak emeszteni amit felcsipegettek. Ajanlanam vitamin cseppek belekevereset a itato vizebe.

Tojas hejat is erdemes kiszaritani osszetorni de nem porra es kis talban berakni neki. Nagyon boldog lesz. Tele van Kalciummal. Akar magat a fott tojast oda lehet neki adni termeszetesen csak egy darabjat de mindenkeppen sargajaval.

A mi madaraink nagyon szerettek a tyukhur nevu novenyt. De miutan mostmar hideg van odakinn, zoldsegzoldje is jol jon.

Majd kitapasztalod mi a jo neki. Sok szerencset, remelem segithettem!

2007. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

A kérdező vagyok.Köszi a választ.Másnap kaptak főtt tojást héjjal együtt,és már nem is volt semmi bajuk.Vitamincseppeket nem kapnak,hanem inkább gyümölcsöt és zöldséget.Az enyémek is imádják a tyúkhúrt.


(madaras oldalam címe,ha érdekel nézzétek meg!!Köszi www.gportal.hu/nimfabarat)

2007. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!