Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sehogysem akarnak megbarátkozn...

Sehogysem akarnak megbarátkozni velem a hullámos papagájaim. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Sehogysem akarnak elfogadni,pedig már régóta együtt vagyunk.

2015. febr. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta vannak meg? Mennyi idősek? Hogyan próbáltad őket megszelídíteni eddig? Hogyan reagáltak a szelídítési próbálkozásaidra? Mennyit foglalkozol velük naponta?
2015. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha párban vannak, nehezen szelídülnek. Inkább egymással foglalkoznak.
2015. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hullámosom van és mindegyik szelíd. 2 hullámosomat egyszerre vettem és pár nap alatt megszelídítettem őket míg a harmadikat úgy fogadtam be több évesen. Őt hetekig szelídítettem de mire problémamentesen elsőre meg tudtam csinálni vele minden hétköznapi dolgot addigra fél év is eltelt.
2015. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaly szeptemberbe kaptam őket.Én amúgy 10 éves vagyok és csak pár mindent tudok a madarakról.Amikor hazajövök a suliból akkor van időm nekik enni inni adni és fölsöpreni körölöttük.Sokat beszélgetek velük és amikor benyúlok hozzájuk az ujjamra ugranak.Bár elég bizalmatlanul...
2015. febr. 23. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó hogy az ujjadra mennek. Etesd őket a tenyeredből és 2 ujjad közül is.

Ha nem röpdében vannak hanem csak kalitkában akkor remélem kiengedni is szoktad őket mindennap a szobába. Előtte persze tegyétek madárbiztossá a szobát és nem permetezett almafaágakból vagy autóúttól távoli fűzfa,nyírfa,nyárfa ágakból csináljatok nekik egy kiülőt,mászókát a kalitka tetejére hogy azokon lehessenek és ne a bútorokon mászkáljanak.

Privátban küldök egy kis olvasnivalót a papagájokról.

2015. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!