Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem isznak a hullámos...

Miért nem isznak a hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés
Kb 4 napja vannak itt a papagájok. Enni esznek sűrűn, de inni még nem láttam őket. Zalán rossz helyen van az itató? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. márc. 9. 08:06
 1/6 spancis ***** válasza:
...a hullámos papagájok vélénkek főleg ,ha olyan kevés ideje ismerik a terepet...Tegyél az itatóba könnyű játékot , az majdjelzi ,hogy ittak-e vagy nem....
2015. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. ott van az etető melet közvetlen, eddig nem láttam őket inni, csak enni. és kicsit fura, hogy azóta nem ittak volna semmit. vagy rafináltak, és akkor isznak, mikor nem figyelem őket.
2015. márc. 9. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha sok lédús gyümölcsöt/zöldséget kapnak, akkor lehet, hogy ezek miatt kevesebb vízre van szükségük.
2015. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve vannak meg az enyémeim, de inni még sosem láttam őket - enni rendszeresen. Ettől függetlenül biztosan isznak, csak állítólag egyszerre keveset, ezért nehéz őket "rajtakapni"... Ettől függetlenül ne feledkezz meg a rendszeres friss vízről.
2015. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár éve van otthon papagájunk. Én még sose láttam egyiket sem inni, de még kiszáradni se száradtak ki. :) Szóval nyugi, isznak ők, csak nem előtted. ;)
2015. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. :)

Cserélem nekik a vízet, hogy azért friss vizet ihasank. Rafináltak, mert ha kimegyek a szobából, becsukom az ajtót, és lesem őket egy kis lyukon, akkor játszanak, hintáznka stb. Ha bent ülök a szobába néznek rám. Nagyon aranyosak.

2015. márc. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!