Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktathatok össze két...

Hogyan szoktathatok össze két nimfát?

Figyelt kérdés
Egy hímünk és tojónk van(a nemük biztos). Valamiért nem nagyon szeretik egymást. Az az érdekes, hogy sokszor volt olyan, hogy a tojó szeretkezni akart, de a hím elkerülte. Este felé meg néha a hím szokott neki udvarolni, de ilyenkor meg a tojó nem akar párosodni. De még nem is szeretik egymást, nem tollászkodnak és sokat civakodnak. Tehát, hogyan lehetnek megszerettetni egymással őket.

2015. márc. 25. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor kerültek össze? Ennek is - mint a madaraknál mindennek - idő, néha több idő kell. Ha megfelelő hely áll rendelkezésükre, előbb-utóbb összebarátkoznak és nem fogják nyírni egymást. Igaz, én is olvastam, hogy elvileg előfordulhat, hogy adott esetben két madár soha nem fog kijönni egymással, de én még ilyennel nem találkoztam, eddig minden nimfámat sikerült párba állítani.

Ilyenkor tavasszal jó sok fehérjedús kaja meghozza a kedvüket... :) Emelni kell a zöld és a lágykaja-adagot, ez is számít.

2015. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30 percig főtt tojást és reszelt almát adok nekik, de csak keveset esznek belőle.
2015. márc. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!