Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájomnak kell egy új...

A papagájomnak kell egy új társ? Keresi a társát most?

Figyelt kérdés
Sajnaos ma regelre meghalt Csőrike, Azúr párja. Most itt csipog, már vagy 3 djára járja végig a kalitkát. Keresi a társát? Kéne neki hoznom egy újat? én még kicsit késöbb szeretnék, ha kihevertem szegénykét. Vgay fontos hogy kéne neki pár? Mert a tenyésztő is mondta, hogy születésétől fogva mindig volt társa...

2015. ápr. 3. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A madár érdeke h hozz társat minél előbb. Te sírhatsz, akármikor, mert tudod, hogy nem jön vissza, de ő nem tudja és nem érti. Ezért hívja keresi. Rosszabb a bizonytalanság.
2015. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Hozok neki egyet. Köszi a választ. igazad van.
2015. ápr. 3. 11:00
 3/7 A kérdező kommentje:
De most nincs pénzem, csak jövőhéten rudok beki hozni párt, kb olyan szerda fele. Addig kibírja egyedűl?
2015. ápr. 3. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél neki egy párt. Sajnos ki kell neki addig bírnia.Őszinte részvétem. Megkérdezhetem hogy milyen fajtájú volt?
2015. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Hullámos papagáj volt 5 hőnapos. Most kaptam egy újat. Egy szép gyönyörű fehér színüt. Örültek egymásnak. :)
2015. ápr. 3. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
azért karantént kellene neki. Nehogy a régit megbetegítse. Vigyázz rájuk! :)
2015. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs másik kalitka. Reggel kimostam a kalitkát, mindent lemostam. Most kicsit űl és néz . Gondolom új neki a hely.
2015. ápr. 3. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!