Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megöltem egy madarat, de...

Megöltem egy madarat, de semmit sem érzek, ez miért van így?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy megölök és szétbelezek egy madarat, mert kíváncsi voltam milyen érzés lehet. Nem részletezem mit tettem vele, de a végén nem éreztem semmit. Olyan, mintha meg sem történt volna.

2015. ápr. 13. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Én se éreznék semmit, ha veled csinálnám ugyanezt
2015. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Vagy fiatal vagy még és nem érzed a dolgok súlyát vagy nem tudom ppmtosan egy betegség amit kezeltetni kell mivel késöbbiekben ez elfajulhat további élőlényekre.
2015. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
83%
pszichopata növendék. mindenki, és te is jobban jársz, ha megölöd magad. nem akarok az áldozatod lenni 5 év múlva.
2015. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichopata, szeretem anyámat.
2015. ápr. 13. 22:49
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja igen,ez az "öld meg magad" kifejezés szerinted miért jó? Tegyük fel, hogy az vagyok, akkor nyílván segítségre van szükségem, amiről nem tehetek.
2015. ápr. 13. 22:50
 6/18 anonim válasza:
87%
ha megölsz egy állatot és nem érzel semmit, akkor nem a tegyük fel esete áll fent. később majd kialakul, hogy te bizony embereket is simán megölsz érzelem nélkül, akkor nem elég a segítség. de ha maradsz az állatoknál, már akkor is megérdemled a halált. már azért is megérdemled, hogy megöltél hobbiból egy állatot. mert te arra gondoltál.
2015. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mondom, hogy öld meg magad. De mindenképp kérj segítséget szakembertől!!
2015. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez igaz , akkor egy teendőd van csak. Fogj egy kötelet és menj el valamelyik szép,közeli erdőbe ahol nem járkálnak emberek maximum vadászok és ott mássz fel egy magas fára ,kösd fel a kötelet a fára, kösd a nyakadba és ugorj!
2015. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%

Hmmm, vegre emberemre talaltam. Azt nem tudom, miert nem ereztel semmit (en a helyedben meg elveztem is volna). Nekem sem szokott ilyenek miatt lelkifurdalasom, buntudatom lenni.


19/N

2015. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azt hittem megint egy olyan ember ír, aki csak ebben a témakörben érdeklődik ezen az oldalon. Gondoltam, ha ezt a témakört választom, akkor csak ilyen jelzők jönnek.

Én nem szoktam az ilyesmit élvezni, csakfurcsálom, hogy semmi reakcióm nem volt rá. Egyébként én is 19 vagyok. :3

2015. ápr. 13. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!