Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etetitek a fürjeteket/fü...

Mivel etetitek a fürjeteket/fürjeiteket? Vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdem.Mert tervezem h veszek én is 2-t. És szeretnék róluk minél többet tudni.Válaszokat köszi:)
2010. febr. 20. 14:20
 1/6 anonim válasza:

[link]

Sok dolog van ezen az oldalon, nekem tetszik.

2010. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a galambokkal együtt tartottam, ők voltak a takarító brigád. Darált takarmányt kaptak általában. Amikor kicsik is voltak, akkor apróra vágott főtt tojást. Mindent megesznek, mint a csibék. (bogarakat, füvet) Nyáron darázslárva, hangyapete, ha volt. Ha jól tudom nem teljesen télállóak, ezért télen mindig mentek a kamrába, egy nagyobb ketrecbe. Elég harciasak tudnak lenni és ha vérszagot fognak, képesek halálra csípni egymást. Én ezért adtam túl rajtuk. A költésről is megoszlanak a vélemények. Nálam mindig magától leült a tojó kotlani, de sokan keltetővel oldják meg. Mindenképpen kell nekik egy eldugott hely, ahova fészket tudnak építeni fűből. Szobában tartásnál fel kell készülni arra, hogy a kakas elég hangos tud lenni, éjjel is.:))
2010. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kukorica,búza és tojótáp keverékével etettem őket amíg voltak.

A kicsik kezdetben csak indítótápot kaptak, később ezt is kuki,búza darával keverve adtam.


Időnként tyúkhúrt és egyéb zöldet és szárított morzsolt tojáshéjat.

2010. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor most én jövök! :D


Én szemesen adom nekik a magokat! Keveréket kapnak, így van benne mindenféle mag, ami csak lehet!


Nekem kint voltak a télen és simán kibírják a legnagyobb hidegeket!

2010. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fürj nem jó házikedvencnek borzalmasan agresszív
2010. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A törpefürj!!! De azok sem mindannyian!


Van még több fürjféle is. Pl: japánfürj, kaliforniai copfos fürj, virginiai fogasfürj.

2010. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!