Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja lehet a madaramnak?...

Mi baja lehet a madaramnak? Talán beteg?

Figyelt kérdés
Egy hullámos papagájom van, nagyon furcsán viselkedik. Mostanában azt vettem észre, hogy szinte folyamatosan a csőrét csattogtatja, mintha valami furcsa rohama lenne. Különben is elég, nem tudom másképp kifejezni, "idegbeteg", csíp és nekitámad a saját tükrének, de nem tudom, mi baja lehet.
2010. febr. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, h beteg, talán kéne neki egy pár.
2010. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen legyen bent csőrkoptató. Lehet kapni állatkereskedésben, pár száz forint. Szerintem is vehetnél mellé egy ellenkező nemüű párt. Ő is társas lény, unatkozik!
2010. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na pont erről beszéltem!


Ha olvassák olyanok, akik már olvasták az én hozzászólásaimat, hogy tükröt szabad betenni, azoknak itt az elrettentő példa, hogy miért is!


A papagájnak mentális problémái vannak!


Azt a türköt gyorsan tüntesd el tőle és próbálj egy igazi papagájt szerezni hozzá!


Tessék! Szerencsétlen papagáj meghülyült a tükörtől!

De azért csak rakjatok be nekik hátha minddel ez lesz...

2010. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Javítok! hogy tükröt NEM szabad betenni!!!
2010. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet párt tenni mellé, nagyon agresszív madár, mindennek nekitámad, a fajtársainak is.
2010. febr. 25. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen madarat és már az első agresszív megnyílvánulása után elintézem!

Nem érdemes tenyésztésre és még házi kedvencként sem megfelelő!

2010. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szívesen intézném el, valamikor két éve, január közepén találtuk összefagyva a szabadban, senkinek sem kellett, hát megtartottuk. Ezután öljem meg?
2010. febr. 27. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy te öld meg, hanem, hogy én azt csinálnám.

A te dolgod, hogy mit teszel vele, de azt a tükröt vedd ki tőle, mert csak a baj van vele.

Sok oylan történetet hallottam már, hogy a tükör okozta a halálát. A hímek azt hiszik, hogy a társuk és etetik addig, amíg ők maguk éhen nem pusztulnak!

2010. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!