Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gyémánt gerlénk három napja...

Gyémánt gerlénk három napja idegesen toporog a kalitkában, az egyik lent járkál oda-vissza, a másik a két rúd között repked ide-oda. Mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 08:02
 1/4 anonim válasza:
Lehet unatkozik.
2015. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hááááát, túl sok minden nem történik velük nap mint nap, az biztos, de hogy ezért idegesek? Azt gondoltam valami párzás előtti állapot...
2015. máj. 1. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Bea te vagy az?XD

nem túl kicsi a kalitka? Lehet az a baj. A galamboknál alap viselkedés h elvissza járkálnak. Utcán meglátsz egy galambot ,ő is csak sétál.

2015. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rita vagyok, nem Bea. Hát a kalitka tényleg elég kicsi, mondtam is a férjemnek, hogy én nagyon utálnék itt élni, ha madár lennék. A nyáron csinálunk egy röptetőt az udvarra.

Az is lehet, hogy két fiú van a kalitkában, hisz mióta megvettük, még a hangjukat sem hallottuk, tojást nem raktak, még csak a fészekre se ült rá a nősténynek hitt egyed.

2015. máj. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!