Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A Nagypapám nagyon szereti a...

A Nagypapám nagyon szereti a madarakat. Milyet vegyek neki?

Figyelt kérdés
Mióta Nagyi meghalt, nagyon magányosnak tűnik. Volt egy kedvenc galambja, amit gyakran figyelt az ablakból, de megfogta egy macska... Nagyon megviselte szegényt. Szeretnék neki egy szelíd madarat venni, ami igénytelen, etetheti mindenfélével Stb... Galambra gondoltam. Milyen fajtát ajánlotok?
2015. máj. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyémántgalamb; kapható a legtöbb üzletben. Csendes, kb. 20cm-es, és szinte mindennel etethető.
2015. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szuper! :)
2015. máj. 4. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha benti madarat szeretnél, amihez beszélni is tud én egy kis hullámos papagájt javasolnék.
2015. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább valami igénytelen kellene, ami akár kint is lehet és mindenfélével etethető, valamint szelídíthető.
2015. máj. 4. 21:01
 5/8 anonim válasza:
26%
Pávákát. Mindenhol pávát látok. Vigyél neki pávát. Pávákat😂😂😂😂😂😂😂
2015. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hullámos papagáj pár(!), élettel töltené meg a lakást. Nem igényesek, keverék magon, répán, gyümölcsön tartható. Naponta megröptetné őket, és órákig lehet őket nézni. Szerintem több értelme lenne mint egy galambnak.
2015. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, bármelyik másik kategóriában kérdez az ember ilyet, rögtön rávágják, hogy plüsst (és milyen igazuk van!).


Figyelj Kérdező!

Értem én, hogy te csak jót akarsz nagyapádnak, de érdemes lenne vele előtte átbeszélni a tervedet. A madár is több év kemény felelősség, gondoskodás, ketrecmosás stb., nem biztos, hogy van neki már kedve és ereje ehhez.

Viszont amennyiben rámondja az áment, akkor ketten együtt utána tudnátok járni, hogy melyik faj lenne a legalkalmasabb, elő tudnátok készíteni a helyét, elmennétek kiválasztani az egyed(ek)et... Szerintem sokkal jobb, izgalmasabb lenne neki is, ha beszélgetnétek, közös élményeket szereznétek, mintha csak berohansz, ledobod a madarat és kirohansz.

2015. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan fajta ami igénytelen. mindről meg kell tudnotok lehetőleg mindent
2015. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!