Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy pár gyémántgalambom...

Florián Csincsák kérdése:

Van egy pár gyémántgalambom és máma leraktak egy tojást! De nem ülnek rajta este! Egész nap ültek rajta de most este nem akarnak! Miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 22:29
 1/7 Gyümölcskosár ***** válasza:
Nekem papagájaim vannak, és nekem is voltak tojásaik de nem mindig ültek rajta.A galambokhoz annyira nem értek. Én azt tapasztaltam a papagájaimnál, hogy ha már 2 vagy több tojásuk is lett akkor ültek rajta éjjel nappal. Gondolom galamboknál is igy lehet. Tehát nincs még veszve semmi. Lehet mikor alszol, ráülnek majd. Gyanitom hogy ez sok madárnál igy müködik. Remélem tudtam segiteni, és sikerülni fog a tenyésztés! :)
2015. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg a madár nem tojja meg az összes tojást addig nem ül rá véglegesen. A kacsáink pl akár 15 vagy több tojást is tojnak a fészekbe, és minden nap otthagyják amíg tele nincs. A galambok általában 2 tojást szoktak kikelteni.
2015. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye a kicsiknek nem lenne szerencsés ha nem egyszerre kelnének ki, ezért nem ülnek rá azonnal.
2015. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a kérdésemre! :)
2015. máj. 18. 14:51
 5/7 Gyümölcskosár ***** válasza:
Szivesen! :) Gondolom azóta tojtak már, és ülnek rajta? :)
2015. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még öt nap és kikelnek remélhetőleg!
2015. máj. 25. 20:39
 7/7 Gyümölcskosár ***** válasza:
Drukkolok! :)
2015. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!