Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam tegnap este madárfiok...

Találtam tegnap este madárfiokát, hazahoztam. Nem eszik, csőrét sem nyissa ki. Mit tegyek? Vigyem vissza oda ahol találtam?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy má annak.
2014. júl. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Én is látok szerencsétlen állatokat erre-arra, de tisztában vagyok az élet kegyetlen törvényével, hogy aki/ami nem képes fenntartani az életfunkcióit az elpusztul. Ez nem szomorú, ez tény. Szomorú csak akkor lesz ha egy álomvilágban élsz ahol minden csupa rózsaszín.
2014. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna elhozni se! Most már nem valószínű, hogy megtalálják a szülei! Amúgy pedig valószínű ott figyelték a fiókájukat elbújva, te meg elraboltad tőlük...!


Milyen madár? Annyit sem tudsz? Még egy képet se vagy képes feltölteni róla?

Egyébként hol laksz? Budapesten ott az állatkertben a Madármentő Alapítvány. Vidéken is van néhol szakember...

2014. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te is elraboltad volna ha szegényke emberek között járkál a városba.

Tudom hogy nem kellett volna. Letehettem volna 1 bokorba nehogy rálépjenek, de féltem, hogy megint kimegy az emberek közé. Éjjel többször is próbáltam etetni, itatni, de nem sikerült. Reggel visszavittem oda ahol találtam. Remélem megtalálják őt.

Verébről van szó

2014. júl. 5. 11:40
 5/6 A kérdező kommentje:
2014. júl. 5. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég jól értek az állatokhoz és ahogy én látom ennek a madárkának nem sok volt hátra. Szerintem beteg is.
2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!