Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beteg hullámos papagáj fióka....

Beteg hullámos papagáj fióka. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egy napja jött ki a fészekből, enni még nem nagyon láttam, sem azt hogy etették volna a szülők. Mára elég bágyadt lett, tollát felborzolja, állandóan jár a csőre. Olyan mintha rágna valamit és közben "nyállal" kevert félig emésztett eleség jön a csőréből. Tapasztalt madártartók segítségét kérném!

2015. máj. 19. 23:58
 1/1 Gyümölcskosár ***** válasza:
Sajnos lehet hogy emésztési problémái vannak, ha nem etetik szülők az baj. Nekem tavaly nyáron halt meg egy kecske papi fiókám a kezemben ilyen tünetei voltak. Pedig én mesterségesen is tápláltam de hiába, Egész nap csak gubbasztott szegénykém. A szülők meg a beteg kicsiket nem táplálják, az állatok igy szelektelják a beteg egyedeket. Madarakkal foglalkozó állatorvos nincsen nálatok? Jó lenne neki megmutatni! Remélem már jobban van!
2015. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!