Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vágjam le a csírkémet?

Hogyan vágjam le a csírkémet?

Figyelt kérdés
a munkamenetre lennék kiváncsi hogyan?
2008. szept. 5. 21:36
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
18%
Szerintem hagyd életben. mindkettőtöknek jobb lesz. ;)
2008. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Azt tudom elmondani, hogy mi hogyan csináltuk amikor gyerek voltam.


Anyukám megfogta a csirkét, én fogtam a lábait, ő előttem állt , fejét hátrahúzta, és a másik kezével amiben egy kés volt, elvágta a nyakát. Aztán megvártuk míg kifolyt a vére. Elég nehéz volt ám fogni, vigyázz vele. Most felnőttkorban már nem tudnám ezt megtenni, pedig eszek húst.

2008. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Na megint kezdődik az állatvédős közbedumálás... (Lásd nyúlvágás). Jól mondta az előttem szóló, nyisszantsd el a nyakát, egy határozott mozdulattal, és folyasd ki a vérét.
2008. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%
Képes lennél elvágni egy élőlény nyakát? Van benned egy cseppnyi könyörület? Bele se gondolsz, hogy mennyire fáj neki, micsoda tortúra? Holnap a macskádból, vasárnap meg a kutyádból rotyog a pörkölt? Hiszed vagy nem a csirkék és a többi haszonállatnak is ugyanúgy vannak fájdalmai, érzelmei, mint a kutyádnak, akit a kebledre ölelsz vagy akár te magad. Ha nem tudsz teremteni életet, hogy gondolod hogy van jogod elvenni azt? Még ha csak egy csirke életéről is beszélünk... Gondolkodj ezen... Amikor meg a hentesnél veszed a húst gyakorlatilag azért fizetsz hogy HELYETTED valaki elvégezze a piszkos munkát.
2008. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha még nem vágtál soha akkor kérj segítséget szomszédoktól (ha csirkét tartasz akkor gondolom olyan helyen laksz ahol többeknek van, és vágnak is).
2008. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Mi baromfikat tartunk és emagyarázom részletesen hogyan is kell csinálni.Nem olyan nehéz dolog sokszor csináltam ilyet.

Szoval előveszel egy kis tányért vagy valamit amibe a vérét fojasztod a csirkét fejjel lefelé kell lógatni elvágni a nyakát és addig kell ugy fejjel lefelé lógatni amíg kki nem folyik a vére meg amíg mozog.de ez már a te dolgod hogy hogy csinálod.Utána szépen belerakod a forró vízbe majd utána leszeded a tollát.Aztán a boncolást már inkább nem mesélem. :) Piszkos munka

2008. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

A màsodik vàlasz meglepett,valoszinü vàrosi személy irta,nos csirke haszonàllat,és nem hàzikedvenc.hogy mondhatsz olyat,hogy az illetö holnap kutyàt meg macskàt fog fözni?

Gondolom nem vagy vegetàriànus.és te magad eszel csirkehust.

Mindegy hogy ki vàgta le azt a csirkét,ugyanaz a helyzet.

egyébként az elsö vàlasz pontosan ràillik arra amit én tanultam.

2008. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi:màsodik vàlasz pontos,harmadik nak irtam a kritikàt:)
2008. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%
VAGYIS 4.-NEK,CSAK OLYAN HIRTELEN VÀLTOZIK A SORREND
2008. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%
légy humánus, üsd le előtte valamivel ... bumm a fejbe aztán elkábul... ahhoz hogy leüsd, kell hipnotizálni: http://www.youtube.com/watch?v=RF01CTJgAyk
2008. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!