Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem iszik a hullámos...

Miért nem iszik a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy ez normális-e: 2 napja vettük fiatal szép hullámos papagáj enni eszik egy párat a földről de inni azóta egy kicsit se láttuk. Nagyon jó láthatóra tettük az etetőt és itatót. és hogy ez azért van mert még ideges? mert remélem nem ebbe fog meghalni....

2015. nov. 21. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
A hullámos papagáj Ausztrália sivatagos vidékéről való. Olyan hatékonyan használja fel a táplálék magvak víztartalmát, hogy kifejezetten ivásra nincs is mindig szüksége.
2015. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MInden új papagáj így csinálja. Nekem a lány kb 1 hétig nem ivott de a zöldeleséget benedvesítettem és arról lenyalogatta a vizet, egy napig nem is evett semmit, másnap este már folyósat ürített de túl ideges volt ahhoz még mindig hogy egyen, következő napra a már meglévő papagjunk etette és lassan fokozatosan megnyugodott és elkezdett inni is. Nagy harc ez, minden hullámoska kikészül ilyenkor.
2015. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 1,5 évesek a hullámosaim, de még egyszer nem láttam inni őket! Ennek ellenére naponta adj friss vizet, ezt ne hanyagold el! - Remélem, csak nem hangsúlyoztad, hogy 2 madarad van, ha tényleg egy papagájról van szó, és nem is szándékozol párt venni mellé, akkor épp elég sok gondnak nézel elébe!!!
2015. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kalitka mellett dolgozom és naponta isznak, nem is egyszer, látom őket. Be kell nedvesíteni a torkukat az állandó nyekergéshez :D
2015. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!