Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájok mellé társnak...

Papagájok mellé társnak mindenképp ellenkező nemű kell, vagy két azonos nemű is jól elvan?

Figyelt kérdés
Illetve egyező fajtájú kell, hogy legyen? Nekem volt hullámos hím és nimfa tojó együtt, elvoltak, de a kicsi kanos volt, és állandóan a nimfa hátán próbálkozott. Most van két tojó nimfám, nagynénémtől hoztam el őket, mert nem törődött velük. Párként kapta őket, de mindkettő tojást rakott. Nincs bajuk egymással, jól megvannak, együtt "költenek" amikor olyanjuk van.
2015. nov. 21. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
az madártól függ hogy milyen. Vannak amik jól elvannak de vannak amik harcolnak állandóan
2015. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha én bemegyek az állatkereskedésbe, és megveszek mondjuk két nimfát akik egymás mellett élnek, akkor meg is van oldva a társ probléma?
2015. nov. 21. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyneműek is jól elvannak.

Nekem két hím hullámosom van, együtt nevelkedtek. (Egy hobbitenyésztőtől hoztam, elvileg ellentétes neműeket akartam, de ez a két madár volt színben egyező, ami igazán tetszett. Azóta sem tudom, benézte-e vagy látta rajtam, ha megmondja, hogy mindkettő hím, akkor azt mondom, még várok és nézelődöm, és akkor nem hozom el őket... De nem bántam meg, nagyon aranyosak, és úgysem akartam fészekaljat.)

2015. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen, a fészekalj volt a másik problémám. Ha párt veszek azok elkezdenek költeni, én meg nem tudom hova tenni később a fiókákat. (Idővel szeretnék majd újra nimfákat tartani, ha elköltöztem otthonról ezért dilemmázok)

2015. nov. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!