Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki fiút/lányt akart mindenképp de ellentétes nemű lett? Hogy fogadtátok a hírt?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg hogy mégsem kislányom lesz pedig 5éve arra vártam. Félek hogy a kicsi megérzi a csalódásom :-(
2012. máj. 27. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

éld át egyszer azt,hogy baj van a pocaklakóddal,majd derüljön ki hogy vaklárma volt és úgy fogsz örülni egy egészséges gyereknek,hogy mást nem is kívánhattál volna!!!

csak egyszer,egyetlen egyszer éld ezt át!!!

2012. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, ez az érzés nem tart sokáig. Én ugyanígy voltam, mint te, kislányt akartam és persze fiú lett. Pár napig csalódott voltam, aztán beletörődtem és ugyanannyira örültem a fiamnak, mintha kislány lett volna :)
2012. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
En is lanyt akartam,de mikor kozoltek,hogy kisfiu,akkor neki is nagyon orultem.eleve annak orultem,hogy vegre baba lett.majd a masodik lany lesz :) ha meg nem,az se baj.
2012. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Nézd,te pontosan tudod,milyen 5 évet babára várni,örülj,hogy összejött.Az elején rossz,de barátkozz a gondolattal.Szépen,lassan.Ne kínozd magad semmivel.Belefogsz törődni.Gondolkozz azon,hogy majd fociztok,labdáztok sokat,hogy egy igazi mókamester lesz,meg ilyenek.Én fiút szerettem volna,aztán megtudtam,hogy kislány lesz.2 nap kellett,hogy felfogjam.Elmentem,megnéztem a kislány ruhákat és egyből más lett minden.Ma 3 hónapos és 1000 fiúért sem adnám,szégyellem magam,hogy nem tudtam egyből örülni a hírnek.Hidd el veled ugyanez lesz,ha megszületik a kis királyfid 1000 hercegnőért sem cserélnéd el.De még lehet lányod,akár több is.Én még szeretnék két gyereket,de a nemük teljesen mindegy.

3 hónapos kislány anyukája

2012. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Első neked tuti nincs ki a négy kereked! Hogy kívánhat ilyet az egyik ember a másiknak?


Igen van olyan ,hogy az egyik nemet valaki jobban szeretné ha az lenne,azon kívül ,hogy az elsődleges dolog persze az egészség.

Pár nap és hozzászoksz. Én mindig kislányt akartam attól függetlenül,hogy inkább fiús anyuka lennék. Imádom a focit a sportokat ,barkácsolni stb.Majd mikor terhes lettem azt álmodtam,hogy fiú és sírtam bánatomban. Utána egyre több ilyen megérzés álom lett és már inkább fiút akartam :) Mindenki lányt mond ,persze ezek után is örülnék neki hiszen mindig erre vágytam, de most kicsit csalódnék ha nem fiú lenne a megérzések után. Most vagyok 20 hetes és nem mutatja meg magát és most már azt várom,hogy csak tudjam mi lesz ,már nem számít ,hogy fiú vagy lány. Jó lenne már azt mondani a kisfiunk vagy kislányunk,nem pedig a babánk.

2012. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a kicsim egészsége a legfontosabb és szerencsére minden rendben vele. De mindent feladtam érte... A kapcsolatom is megromlott miatta és a családi kapcsolat is, és az tartotta bennem a lelket végig hogy kislány lesz, így most nagyon nehéz elfogadni hogy nem az. Sajnos az anyagi helyzetem nem fogja mostanában lehetővé tenni hogy vállalkozzak egy második babára ezért is fáj annyira. Azért meg nem vállalom be hogy rossz körülmények közt éljünk.
2012. máj. 27. 18:45
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Mi fiút szerettünk volna így elsőre és mindenki azt mondta hogy az is lesz biztos. Aztán mikor elsőnek mondta a doki az UH-án hogy kislánynak látja,meglepődtem bár még nem volt biztos. De mire a 4D-re mentünk reménykedtem benne hogy lány lesz! Addigra már beleéltem magam abba! Szóval szerintem mindegy mi lesz a tied lesz és a legszebb,legjobb neked és csak egészséges legyen! :)) Boldog babavárást! :) 39hkm
2012. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

ki van mind a 4kerekem,képzeld! Tapasztalat! Lányt akartam és fiú lett,de kiderült,hogy szívbetegsége lehet,na onnanstól kezdve nem érdekelt a neme,csak,hogy bááárcsak egészséges lenne!

Hál istennek semmi baja!

Tapasztalatból beszéltem!

2012. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Erről ez a vicc jut az eszembe:

Miért sír Szűz Mária, miután megszületett Jézus?

- Mert én lááááányt akartaaaaam!!! :)


Viccet félretéve, szerintem a kisfiú is teljesen jó. Én is kislányt szeretnék, de bebeszélték nekem, hogy fiú lesz (még nem tudjuk hogy tényleg-e), és először durciztam, hogy ne már! De aztán rájöttem, hogy ha első gyerek fiú, akkor az azért jó, mert a hugait vagy az öccseit meg tudja majd védeni, ő lesz a bátyó, akire felnéznek a kicsik, és az olyan jó! Én úgy örültem volna egy bátyónak!

Ráadásul a fiúkkal "kevesebb" gond van, ha kamaszok: zenét hallgatnak, számítógépen játszanak, fantáziálnak a lányokról, de ennyi. A lányok meg!!! Uhh! Ne is beszéljünk róla. Nem beszélve arról, hogy erős lesz, és magas, és leveszi majd neked a legfelső polcról azt amit te nem tudnál, csak székre állva, meg lemossa a kocsit, és lenyírja a füvet, megtanul az apjával barkácsolni, aztán anyák napjára csinál neked egy ékszeres dobozt. Ugye milyen tök jó lesz? :)

Fel a fejjel, tök tutkeráj kis srác lesz!

És olyan szerencsés vagy, hogy már tudod, hogy kisfiú! :)

Sok boldogságot!!!

2012. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Médea13 ezek jó érvek amiket írtál nagyontetszenek :-) Én is bele szoktam gondolni miért is lesz jobb hogy fiú és nézegetem a fiús dolgokat aztán meglátok valami édes kislányos dolgot és összeszorul a szívem :-( ráadásul a környezetemben most született/fog születni lánya minimum 10 embernek :-( És anyukámnak nagyon rossz gyerekkora volt mert a mamám csak anyu bátyját szerette, a papa viszont sajnos hamar meghalt és szörnyen rossz volt neki :-( Félek hogyha nemis akarom mégis érezni fogja a kicsim a dolgot...
2012. máj. 27. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!