Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájomnak hasmenése...

Nimfa papagájomnak hasmenése van 1 hete. Segítség!?

Figyelt kérdés

Nimfa papagájomnak 1 hete hasmenése van, zöld eleséget azóta nem kap, kapott fürtös kölest, amit szinte azonnal meg is evett, akkor kicsit javult. Vettem neki vitamint még kb 1 hónapja (Trópus Kondicsepp Díszmadaraknak) amit azóta kapott is, de amint a hasmenése előjött, egyből abbahagytam az adását. Étvágyával nincs gond, kedvtelennek sem mondhatnám, kicsit többet pihenget de nem feltűnően sokat. Olvastam, hogy megfázás is lehet, úgyhogy egyből át tettem egy kevésbé szellős helyre, de a lakásban fix 25°van amúgy is. Van esetleg valami tanácsotok, illetve tapasztaltatok már hasonlót? Állatorvoshoz csak azért nem rohantam eddig, mert nincs autóm és félek, nehogy megfázzon a hidegben, de ha szükséges, elmegyünk.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. dec. 13. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Adj be neki 1/4 szem széntablettát és egy nagyobb gombostűfejnek megfelelő méretű Bolus adstringens darabkát.
2015. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!