Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy ajándékom amivel...

Van egy ajándékom amivel szeretném meglepni a barátnőmet karácsonyra, és kérdés túlélik e a madarak?

Figyelt kérdés
Szóval elég dalolósak a madárkák, és szeretném a kerítésükre akasztani majd becsöngetni aztán elhúznék szerintetek 5-10 percet 2 Pinty kibír a hidegben odakint, ha letakarom a kalitkát?
2015. dec. 19. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék. A végén döglött madarak lesznek vagy legalábbis megbetegszenek és az elég csúnya ajándék.
2015. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ilyennel inkább ne kockáztass, mert bár meghalni csak nem fognak ennyi idő alatt, de nem is hiszem hogy jót tesz nekik

úgy is örülne neki, ha csak simán te átadnád az ajándékot minden ilyen körítés nélkül

2015. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise válasza:
Megmúrdelnek és örökre megutálja a karácsonyt,mert akkor hagyták ott az áldozatukat a szektások :D
2015. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pintyek nagyon érzékenyek, semmiképp ne csináld ezt, találj ki más módszert :)
2015. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerintem az sem jó ötlet, hogy élő állatot veszel neki a tudta nélkül, mert ha nem tudja (vagy akarja) őket később gondozni, akkor mi lesz?

2015. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Másrészt pedig, élő állatot nem illik meglepetésnek adni.
2015. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a madár kedves ajándék, ha tudja gondozni, de a kivitelezésen még törd a fejed :-)
2015. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha tudod, hogy szeretne és tudná gondozni, akkor lehet. De szerintem bőven elég az úgymond hagyományos módon átadni, nem kell csicsázni, főleg úgy nem, hogy az életüket is veszélybe sodorhatnád, mert úgy aztán semmi értelme nincs.
2015. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!