Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyek azok a gyümölcsök/zölds...

Melyek azok a gyümölcsök/zöldségek, amiket imádnak a hullámos papagájaitok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, ami szerintem minden kezdő madártartónak hasznos lehet. Varga Sándor írta, a cime: Díszmadarak. Minden alap dologról szó van benne, es külön külön leírja az egyes díszmadárfajok jellemzőit. Van benne szó a hullámosrol is. Nekem nimfám van, de én is innen néztem az ehető zöldségeket, gyümölcsöket, és nálam nagyon jól bevált. Szóval gondolom neked is jó lesz. Tehát elvileg a hullámos papagáj ehet pásztortáskát,gyermekláncfű levelet, tyúkhúrt, salátát, uborkát, sárgarépát,almát, körtét, vadszedret kis mennyiségben, szőlőt szemenként kettévagva, és szintén kis menbyiségben sárgadinnye.

Én ennyit találtam, de biztosan vannak még ilyenek. Es ajánlom neked ezt a könyvet. Tényleg nagyon jó! És boldog karácsonyt! :-)

2015. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk az almáért bolondulnak meg a legjobban :) de nem szabad eltúlozni emellett a tyúkhúr és sárgarépa zöldje a legmenőbb, mást nem nagyon akarnak enni pedig kínálgatnám őket de pl a fiú belém is csíp picit ha nem olyat adok ami neki ízlik :D
2015. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk mindent megesznek,csak az a lenyeg hogy ehessenek a kis belpoklosok! :D De inkább a mandarin es az alma a favorit! :))) Boldog karácsonyt!
2015. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk van vagy 30 és nagyon szeretik az almát, mandarint, körtét és ilyeneket.
2015. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet kapni ananászt hipermarketekben. Ananász kiszedővel könnyű bontani. Meg vannak érte őrülve. Salátalevelekből minden mennyiség elfogy.
2015. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!