Kezdőoldal » Állatok » Madarak » És még azt mondják, hogy a...

És még azt mondják, hogy a tyúk hülye, na persze. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma történt,hogy a kakasunk nekemugrott,nem tudom miért,nem csináltam neki semmit,de eddig minden kakasunk ilyen hülye volt. Na az van,hogy rámtámadt ma a kakas,erre mamám jött,az ostor nyelével (kb 60cm) felbevágta a kakast,az kiterült (nem halt meg,csak ott feküdt mégcsak el sem ájult),és miután elmentünk onnan,fogta magát és felállt,sérültnek tettette magát,közben semmi baja nem volt,utána ugyaúgy tudott szaladgálni meg minden,de mamám rendesen nyakonb@zta az ostorral. xD

Szerintetek sem hülyék az állatok? Ilyen még nem igazán történt itt az udvarunkban. xDXDXD


2010. márc. 26. 21:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"ilyen értelmes lényeket eszel meg pörköltnek!" Talán te nem? Amúgy meg miért kell ezért felháborodni,ti mit csináltatok volna mamám helyében,szépen szóltatok volna a kakasnak hogy: "Ó hát ilyet nem szabad csinálni!" vagy mi?

"Nem lehet egy gazdag lelki világom" Nem mondom hogy az,de azt sem hogy nem az.....

De asszem egy életre megtanultam hogy itt nem szabad ilyet kérdezni...

2010. márc. 26. 22:11
 12/21 A kérdező kommentje:
Kakas. Csak azért írtam tyúknak,mert az jobban hangzik. "Annyi esze van mint a tyúknak".
2010. márc. 26. 22:12
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vega vagyok, tehát kakaspörköltet sem szoktam enni!

Azért az is jó, hogy ami a mamád kezébe került először, az egy ostor. Nem egy kő, amivel megdobhatná, nem egy tányér...egy ostor. Remélem azzal az ostorral nem szoktátok verni az állatokat. Várj! De mégis, hiszen most írtad le!

2010. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem szokásunk verni az állatokat oké???!!! Nem is vagyunk állatkínzók. Sosem bántjuk az állatokat,szerinted akkor minek tartanánk őket,ha csak abból állnánk ki,hogy folyton ütnénk-vernénk őket? Rendesen kapnak enni,van rendes helyük stb. Egyedül ezt utálom ebben az oldalban,ha előkerül egy hasonló kérdés,akkor már kezdődik is a kombinálás meg a gyanusítgatás.
2010. márc. 26. 22:42
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Finom volt? :) Nekünk is vannak, tudom milyenek, de mivel nekem Japánjaim, meg Kokingjaim vannak, esetleg a bokám érik fel. Engem mindíg kinevetnek, mert eszem húst, de SOHA nem tudnám levágni?!, mindegy, megölni őket, sőt, végig sem nézem. :) Megveszeszem a boltban.

Hogy, ez, hogy jött ide? Nem tudom.

Szegény te, meg szegény kakas!?

2010. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Régen mikor kicsi voltam midig megkergetett a mamám kakasa, és azóta félek tőlük. Ha most nekem jön egy fejbe rúgom acélbetkóssal, a további sorsa nem érdekel, remélem pörköltben végzi az összes.
2010. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gúnár még nem csípett meg? Azt kivánom neked.
2010. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sok állatvédő... Egyébként nem értem mi a f@szt vergődtök itt,ti is ugyanúgy megeszitek a csirkét meg a kacsát is.
2010. márc. 27. 17:59
 19/21 anonim ***** válasza:
A liba hímjét hívják gúnárnak, ennyit se tudsz? Jó nagy madár, előrenyújtott nyakkal támad, futhatsz előle.
2010. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De tudom,csak mondtam valamit. De nem így van? Sok állatvédő vergődik itt hogy így nem vágná meg úgy nem vágná stb... Közben meg ugyanazt csinálják/csináltatják. Erről ennyit.
2010. márc. 27. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!