Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kisgyereknek hány éves kortól...

Kisgyereknek hány éves kortól ajánlott papagájt venni?

Figyelt kérdés
Milyen fajta papagáj ajánlott egy gyereknek, ami szelíd?
2016. jan. 16. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Papagájt inkább ne. 1. sokuk elvadul 2. kisgyerek 10 éves kora alatt nem tudja annyira jól megítélni, hogy mi jó egy állatnak, így nagyon könnyen elvadítanak bármit 3. ha okos papagájt veszel, az unatkozni fog, és rövid időn belül meghal. Inkább vegyél egy olyan állatot, amit főként te szeretnél, így nem lesz gond, ha a gyerek megunja 2 hét múlva.
2016. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Papagáj társas lény. Egy nem biztos hogy elég belőle

Hamar elpusztulhat ha magányos

2016. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 11-12 éves kortól már gondját tudja viselni. A hullámos papagáj kicsi és barátságos. Mindenképp Párban vegyétek őket! Így,ha nem értek rá játszani velük akkor elvannak egymással.
2016. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a papagáj, meg a gyerek személyíségétől is függ. Én 1 éves szülinapomra egy kiskakast kaptam. Nagyon pofák voltunk állítólag, nem emlékszem semmire. Papagájaim 6 éves koromtól voltak, addig kanári.

Borzasztóan ragaszkodtam hozzájuk, mikor az egyik elpusztult, én is meg akartam halni, hogy vele lehessek.

Azonkívül minél kissebb a gyerek, annál jobban szeretné megfogni, ölelgetni, játszani vele.

Nem is tudom, mit mondjak..én egy tyúkot vennék talán. Nem repül, megszelídül, engedi magát simogatni, nem száll ki az ablakon, nem lehet csak úgy rálépni. Mi tartottunk, tömbházban, minden reggel tojt tojást a konyhaasztal alatt.

2016. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy kacsát, az az én szememben mondjuk aranyosabb.
2016. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekhez nem ajánlanék papagájt.
2016. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kisgyereknek ilyen fajtát lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=kXG97AThbM4


ez nagyon nyugodt fajta, nem lesz gond.

2016. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!