Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem költenek az én...

Miért nem költenek az én hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt és két hónapja van odujuk és tegnap fedeszték fel hogy az odút hogy az övék és mennyi idő amíg a tojást kitojják a tojást ( kb hány perc?)
2010. márc. 28. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyit se tudsz, szedd le az odút.

- csak a tojó tojik tojást, a hím nem

- nem percekben kell számolni, hanem napokban, a tojás az egy petesejt, annak ki kell fejlődnie a tojóban

- ha nem mászik a hím a tojóra szexelni, úgyse lesz megtermékenyült tojás, ha tojik is a tojó

- biztos, hogy ellenkező neműek és nem azonos neműek a madaraid?

2010. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tudom, tudom hogy csak a tojók tojnak és 1 fiú és egy lány papagájom van amúgy kössz
2010. márc. 30. 15:54
 3/14 A kérdező kommentje:

itt egy kép róluk (igaz kollázs)[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2010. márc. 31. 15:55
 4/14 A kérdező kommentje:
boccs a kép sikerült
2010. márc. 31. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes! A feleségem is pont ezt kérdezte: mondd, miért nem költesz rám?
2010. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Akkor elmondok pár dolgot, ami miatt nem tojik és nem érdekli az odú őket:


Egy pár hullámos nagyon nehezen fog költeni, mivel ők kolóniákban élő madarak, így csakis társas röpdékben költenek jól, vagy külön kalitokba helyezve a párokat, de úgy hogy lássák egymást. Ez a féltékenység miatt van.


Másik dolog, hogy vajon mekkora kalitban vannak? Mert az sem mindegy! Ha kicsi, akkor az is baj lehet!

Akkor jó, ha minél nagyobb, hogy tudjanak eleget mozogni.

2010. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Költ 1-1 pár is, nekem volt már ilyen, hogy nem volt másik pár, és lett is fióka, de ehhez az is kell, hogy a pár összeálljon, vagyis hogy tetsszenek egymásnak.

Kérdező, nekem nem jelenik meg a kép.

2010. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz nagy szerencse kell! Megkérdezhetem, hogy hány fiókát tudtak felnevelni?
2010. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kössz a sok jó választ a kép tudom hogy nem jelenik meg és a kalitka hossza 42 cm magassága 52 cm szélesságe 30 cm

és szeretik egymást egész nap smaci parti van

2010. ápr. 4. 11:17
 10/14 A kérdező kommentje:
4-6 fióka lehet egyszerre de ritkán több/ kevesebb
2010. ápr. 4. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!